T495C335K035ATE600
MFR.Part #
T495C335K035ATE600
JLCPCB Part #
C4982907
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 35V 600mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS