T495C226K025ATE900
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495C226K025ATE900
JLCPCB Part #
C1954897
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 900mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS