T495C226K016ATA1K5
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495C226K016ATA1K5
JLCPCB Part #
C1881746
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 16V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS