T495C226K010ATE380
MFR.Part #
T495C226K010ATE380
JLCPCB Part #
C1971182
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 380mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS