T495C226K010ATE300
MFR.Part #
T495C226K010ATE300
JLCPCB Part #
C4952684
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 300mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS