T495C157K004ATE250
MFR.Part #
T495C157K004ATE250
JLCPCB Part #
C1954896
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 150uF 250mΩ 4V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS