T495C156K016ATE400
MFR.Part #
T495C156K016ATE400
JLCPCB Part #
C1958875
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 400mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS