T495C156K010ATE400
MFR.Part #
T495C156K010ATE400
JLCPCB Part #
C4952261
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 400mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS