T495C107M010ATE100
MFR.Part #
T495C107M010ATE100
JLCPCB Part #
C1954294
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 100uF 10V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS