T495C107K010ATE250
MFR.Part #
T495C107K010ATE250
JLCPCB Part #
C1952919
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 250mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS