T495C106M025ATE300
MFR.Part #
T495C106M025ATE300
JLCPCB Part #
C1961170
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 300mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS