T495C106K020ATE400
MFR.Part #
T495C106K020ATE400
JLCPCB Part #
C4984171
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 400mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS