T495C106K010ATE400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495C106K010ATE400
JLCPCB Part #
C1953074
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 400mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS