T495B476K006ATE250
MFR.Part #
T495B476K006ATE250
JLCPCB Part #
C4986151
Description
-55℃~+125℃ 250mΩ@100kHz 47uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS