T495B475M025ATE800
MFR.Part #
T495B475M025ATE800
JLCPCB Part #
C1959875
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 800mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS