T495B475M025ATE700
MFR.Part #
T495B475M025ATE700
JLCPCB Part #
C1959871
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 700mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS