T495B475M010ATE1K5
MFR.Part #
T495B475M010ATE1K5
JLCPCB Part #
C4984845
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 10V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS