T495B475K025ATE750
MFR.Part #
T495B475K025ATE750
JLCPCB Part #
C4984472
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 750mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS