T495B475K025ATE1K0
MFR.Part #
T495B475K025ATE1K0
JLCPCB Part #
C1959937
Description
-55℃~+125℃ 1Ω@100kHz 25V 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS