T495B475K010ATE1K5
MFR.Part #
T495B475K010ATE1K5
JLCPCB Part #
C1961776
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 10V 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS