T495B336M010ATE650
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495B336M010ATE650
JLCPCB Part #
C4952570
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 650mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS