T495B336M010ATE450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495B336M010ATE450
JLCPCB Part #
C1956389
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 450mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS