T495B335M035ATE1K0
MFR.Part #
T495B335M035ATE1K0
JLCPCB Part #
C1964679
Description
-55℃~+125℃ 1Ω@100kHz 3.3uF 35V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS