T495B226K006ATE500
MFR.Part #
T495B226K006ATE500
JLCPCB Part #
C1956380
Description
-55℃~+125℃ 22uF 500mΩ@100kHz 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS