T495B106K010ATE750
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495B106K010ATE750
JLCPCB Part #
C1953397
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 750mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS