T495A685K010ATE1K8
MFR.Part #
T495A685K010ATE1K8
JLCPCB Part #
C1959800
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS