T495A475M020ATE2K0
MFR.Part #
T495A475M020ATE2K0
JLCPCB Part #
C1957363
Description
-55℃~+125℃ 20V 2Ω@100kHz 4.7uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS