T495A475K010ATE1K3
MFR.Part #
T495A475K010ATE1K3
JLCPCB Part #
C1953810
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 10V 4.7uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS