T495A226K006ATE900
MFR.Part #
T495A226K006ATE900
JLCPCB Part #
C1958209
Description
-55℃~+125℃ 22uF 6.3V 900mΩ@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS