T495A226K006ATE500
MFR.Part #
T495A226K006ATE500
JLCPCB Part #
C1958599
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 22uF 500mΩ@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS