T495A156K010ATE1000
MFR.Part #
T495A156K010ATE1000
JLCPCB Part #
C1953644
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 1Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS