T495A106M010ATE2K0
MFR.Part #
T495A106M010ATE2K0
JLCPCB Part #
C1953037
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS