T495A106M010ATA3K8
MFR.Part #
T495A106M010ATA3K8
JLCPCB Part #
C1960393
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3.8Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS