T495A106M006ATE800
MFR.Part #
T495A106M006ATE800
JLCPCB Part #
C4981540
Description
-55℃~+125℃ 10uF 6.3V 800mΩ@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS