T495A105M020ATE3K0
MFR.Part #
T495A105M020ATE3K0
JLCPCB Part #
C1964693
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 3Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS