T495A105K035ATE3K0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495A105K035ATE3K0
JLCPCB Part #
C1953376
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS