T494X685M050AT
MFR.Part #
T494X685M050AT
JLCPCB Part #
C1881897
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 500mΩ@100kHz 50V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS