T494X477K006AT
MFR.Part #
T494X477K006AT
JLCPCB Part #
C1016795
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 470uF 6V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS