T494X476K025AT
MFR.Part #
T494X476K025AT
JLCPCB Part #
C1957607
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 300mΩ@100kHz 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS