T494X107K025AT7280
MFR.Part #
T494X107K025AT7280
JLCPCB Part #
C4986528
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 250mΩ@100kHz 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS