T494V107K006AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494V107K006AH
JLCPCB Part #
C1961866
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 200mΩ 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors