T494D156K025AT
MFR.Part #
T494D156K025AT
JLCPCB Part #
C1954963
Description
-55℃~+125℃ 15uF 25V 262mA@100kHz 3.8uA@25℃,5min 350mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS