T494D106K025AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494D106K025AT
JLCPCB Part #
C1965156
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 400mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS