T494C106M010AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494C106M010AT
JLCPCB Part #
C4979581
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 600mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS