T494C106K016AT7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494C106K016AT7280
JLCPCB Part #
C1881775
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 600mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS