T494B106M020AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494B106M020AT
JLCPCB Part #
C1953587
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 20V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS