T494B106K006AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494B106K006AT
JLCPCB Part #
C1953176
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS