T494A106M016AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494A106M016AH
JLCPCB Part #
C1953171
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors