T494A104M035AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494A104M035AH
JLCPCB Part #
C1881769
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 10Ω@100kHz 35V ±20% 1206 Tantalum Capacitors