T493C476K016BH6410
MFR.Part #
T493C476K016BH6410
JLCPCB Part #
C4984067
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 16V 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors